United Balkan-SAMP
Dobrodosli! Molim vas prijavite se ili registrujte kako bi vidjeli potpun sardzaj sajta.
United Balkan-SAMP
Dobrodosli! Molim vas prijavite se ili registrujte kako bi vidjeli potpun sardzaj sajta.
United Balkan-SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


IP Servera: 188.40.57.132:7805
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 pozz nov sam

Go down 
AutorPoruka
Tomo_Cigra




Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-12-02

pozz nov sam Empty
KomentarNaslov komentara: pozz nov sam   pozz nov sam I_icon_minitimeFri Dec 02, 2011 8:13 pm

ovako da se predstavim ja sam aldin maljak iz zenice sam 14 god itd novi sam igrac na serveru i htio bi da mi pomognete u vezi ulaska na samp nemogu da udzem nikako ovaj id nije ok jer mi govori da je host pao vrlo sam iskusan u ovoj igrici dugo je igram stalni sam igrac servera Los Balkan i ako me primite bicu i vas Very Happy zelio bi nakon nekoliko vremena da budem jedan od glavnih a ako ne onda obicni igrac ao mi se svidi server bicu stalni igrac servera Pozz nadam se da cete me primiti sa dobrodoslicom Wink
Na vrh Go down
 
pozz nov sam
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pozz svima..

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
United Balkan-SAMP :: United RP Jutarnja Kafica :: Help Room-
Idi na: